Kiermasz Świąteczny i Jasełka

W czwartek 11 grudnia 2014 r. w naszej szkole odbył się Kiermasz świąteczny wraz z pokazem Jasełek w wykonaniu naszych uczniów.  Uczniowie wraz z rodzicami i wychowawcami przygotowali świąteczne ozdoby, które można było kupić w czasie kiermaszu. Dużym zainteresowaniem kupujących cieszyły się ręcznie wykonane kartki świąteczne, bombki z kolorowych wstążek i przepiękne stroiki ze świerkowych gałązek.

Jasełka w tym roku wystawili uczniowie gimnazjum pod kierunkiem  pani Teresy Kortyny, a oprawę muzyczną przygotował pan Paweł Wróbel. Uroczystość szkolną uświetnili zaproszeni goście: Wójt Gminy Widuchowa  pani Anna Kłusy – Kłos, Przewodniczący Rady Gminy Widuchowa  pan Bogdan Kosmalski oraz Przewodnicząca Rady Rodziców pani Małgorzata Lisawa.

Kiermasz Świąteczny

Jasełka w wykonaniu uczniów gimnazjum

GALERIA FOTO