Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Regionie.

Trzecia edycja Konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Regionie rozstrzygnięta .
     W finale, który odbył się 20 marca 2015 r. w Szczecinie, nasze gimnazjum reprezentowała  uczennica III b  Paulina Naumowicz.

Do finału przystąpiło 36 uczniów zachodniopomorskich szkół gimnazjalnych. W ostatnim etapie konkursu uczniowie odpowiadali na trzy wylosowane pytania oraz prezentowali przygotowaną pracę multimedialne, zawierającą się w tytule „Gdybym był Marszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego to…”

Dla Pauliny ogromnym sukcesem było zakwalifikowanie się do finału, ale 12 miejsce  wśród najlepszych to też ogromny wyczyn. Podziękowania należą się także uczennicy Julii Błaż, która wspierała merytorycznie i duchowo  koleżankę. W trakcie  gali finałowej Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz wręczył uczniom  dyplomy i nagrody.

Irena Chęś

Więcej zdjęć...