• Witam na mojej stronie!

Wyprawka dla pierwszoklasisty rok szkolny 2019/2020:

Pakiet edukacyjny, który będziemy wykorzystywać podczas zajęć dzieci otrzymają we wrześniu. Podręczniki oraz ćwiczenia z pakietu są darmowe.

·         papier ksero

·         bloki kolorowe A3, A4 rysunkowe oraz techniczne

• kredki ołówkowe
          • kredki pastele suche
          • kredki pastele mokre

·         plastelina

·         ołówki

·         gumka

·         temperówka

·         nożyczki

·         klej

·         piórnik

·         kolorowa bibuła

·         biała koszulka, granatowe lub czarne spodenki, obuwie sportowe, worek, aby zapakować strój na lekcję w-fu - KAŻDA CZĘŚĆ STROJU PODPISANA

·         farby plakatowe

·         farby akwarelowe

·         pędzle

·         kubek "niekapek" - potrzebny na zajęcia plastyczne, w tracie używania farb (do malowania)

·         buty zmienne do chodzenia po szkole w worku (kapcie, trampki, co kto woli, jak komu wygodnie  )

PROSZĘ O PODPISANIE KAŻDEJ CZĘŚCI WYPRAWKI.

Jeżeli o czymś zapomniałam, to też należy zaopatrzyć dziecko, ale też nic się nie stanie, gdy będzie miało daną rzecz ociupinkę później. Owocnych zakupów. Udanego wypoczynku. Widzimy się we wrześniu.

Pozdrawiam BarbaraJAnders

Wyprawka dla sześciolatka, rok szkolny 2018/2019:

Pakiet edukacyjny, który będziemy wykorzystywać podczas zajęć: „Kolorowy start z plusem. Sześciolatek. Pakiet dla dziecka” , Wydawnictwo MAC, 2018

(Pakiet można zakupić na podanej stronie wydawnictwa:

·         papier ksero

·         bloki kolorowe A3, A4 rysunkowe oraz techniczne

·         kredki ołówkowe

·         plastelina

·         ołówki

·         gumka

·         temperówka

·         nożyczki

·         klej

·         piórnik

·         kolorowa bibuła

·         biała koszulka, granatowe lub czarne spodenki, obuwie sportowe, worek, aby zapakować strój na lekcję w-fu - KAŻDA CZĘŚĆ STROJU PODPISANA

·         farby plakatowe

·         farby akwarelowe

·         pędzle

·         kubek "niekapek" - potrzebny na zajęcia plastyczne, w tracie używania farb (do malowania)

·         buty zmienne do chodzenia po szkole (kapcie, trampki, co kto woli, jak komu wygodnie Opis: wink )

PROSZĘ O PODPISANIE KAŻDEJ CZĘŚCI WYPRAWKI.

Jeżeli o czymś zapomniałyśmy, to też należy zaopatrzyć dziecko, ale też nic się nie stanie, gdy będzie miało daną rzecz ociupinkę później. Owocnych zakupów. Udanego wypoczynku. Widzimy się we wrześniu.

Pozdrawiamy BarbaraJAnders i Barbara Gołąb

Już nadszedł czas powrotu do szkoły. Widzimy się 1 września, w czwartek podczas uroczystości rozpoczęcia 2016/2017 roku szkolnego.

Informacja dla Rodziców.

Proszę zaplanować sobie czas wolny na zbliżające się zebranie, które odbędzie się 15 września 2016r. od godz. 17.00.

Serdecznie zapraszam.

Wychowawca klasy 2a   BarbaraJAnders

Wyprawka dla drugoklasisty, rok szkolny 2016/2017:

• zeszyty do języka polskiego tzw. w trzy linie (jeden w zapasie)
          • zeszyty do matematyki w kratkę (jeden w zapasie do szafki)
          • zeszyt do przyrody w kratkę
          • papier ksero
          • bloki kolorowe A3, A4 rysunkowe oraz techniczne
          • kredki
          • plastelina
          • ołówki
          • gumka
          • temperówka
          • nożyczki
          • klej
          • linijka
          • piórnik
          • kolorowa bibuła
          • biała koszulka, granatowe lub czarne spodenki, obuwie sportowe, worek, aby zapakować strój na lekcję w-fu - KAŻDA CZĘŚĆ STROJU PODPISANA
          • farby plakatowe
          • farby akwarelowe
          • pędzle
          • kubek "niekapek" - potrzebny na zajęcia plasyczne, w tracie używania farb (do malowania)
          • buty zmienne do chodzenia po szkole (kapcie, trampki, co kto woli, jak komu wygodnie wink)

PROSZĘ, ABY PODPISAĆ KAŻDĄ CZĘŚĆ WYPRAWKI.

Jeżeli o czymś zapomniałam, to też należy zaopatrzyć dziecko, ale też nic się nie stanie, gdy będzie miało daną rzecz ociupinkę później. Owocnych zakupów.Widzimy się we wrześniu.

Pozdrawiam BarbaraJAnders

Drodzy Uczniowie, drodzy Rodzice!

Wkrótce znajdziecie tu dokumenty oraz artykuły o mnie oraz o przedmiotach, których uczę w naszej szkole.

Jeśli macie jakieś pytania, zapraszam do wysłania wiadomości! wink

24 października 2014 r., jako szkolny koordynator przeprowadziłam II OGÓLNOPOLSKI KONKURS ORTOGRAFICZNY. W konkursie wzięło udział 19 uczniów naszej szkoły:

z klasy 2a - Aleksandra Buksza, Hubert Mateusiak;

z klasy 2b - Piotr Drzewiecki;

z klasy 3a  - Anna Kałuża, Bartosz Augustyniak, Oliwia Świdnicka, Tomasz Maruszak, Wiktoria Grzybowska, Wiktor Sacawa, Mateusz Przychoćko, Maciej Foksowicz, Amelia Królak, Hubert Stachera;

z klasy 3b - Aleksandra Kondej, Dominik Malik, Dawid Król, Kacper Wypchło, Oliwia Kubiszewska, Kacper Nawrocki.

W piątek 7 listopada 2014r. klasa 3a weźmie udział w AKCJI

"ŚNIADANIE DAJE MOC".

Proszę, aby dzieci były przygotowane w/w dniu.

Na stronie www.sniadaniedajemoc.pl można zapoznać się z celem akcji, w zakładce DLA RODZICÓW.

Zapraszam do lektury.

Przypominam, że 8 listopada 2014r. (sobota) wyznaczeni uczniowie będą uczestniczyli w obchodach ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI w Pacholętach.

• Sala