Kalendarz

Lorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.

Podsumowanie III Akcjj sprzątania brzegu Odry

Zakończyła się III Akcja sprzątania brzegu Odry organizowana w naszej szkole od 2 lat. W tym roku dopisała pogoda i uczestnicy akcji- dzieci, młodzież i dorośli mieszkańcy Widuchowej i okolicznych miejscowości. Punktualnie o 10.00 wyruszyliśmy posprzątać kolejny odcinek brzegu naszej malowniczej rzeki. 

Nauczyciele i uczniowie wraz z Dyrektorem naszej szkoły zaopatrzeni w worki i rękawiczki z ochotą przystąpili do oczyszczania wyznaczonego terenu. Najwięcej odpadów było jak zwykle z plastiku i szkła, ale były też meble, opony, sprzęt AGD i RTV. Nasze worki zapełniały się błyskawicznie, a wspólna praca szła sprawnie i szybko.

 

Pamiętajmy, jeśli wyrzucimy butelkę w nieodpowiednim miejscu, to zapewne będą ją oglądać po latach nasze dzieci, wnuki, a nawet prawnuki. W zależności od rodzaju plastiku rozkłada się on nawet do 1000 lat !!!

 

Na koniec jak zawsze muszę podziękować za udział i pomoc w organizacji. Panu Pawłowi Wróblowi za objęcie akcji opieką, Wójtowi Gminy Widuchowa Michałowi Lidwinowi za ufundowanie worków i rękawiczek, Dyrektorowi ZS w Widuchowej Stanisławowi Domaradzkiemu za pomoc w załatwieniu formalności z UG Widuchowa, mojemu wychowawcy Danielowi Zwolińskiemu, grupie Szperaczy Widuchowa z Dominikiem Smulskim na czele, nauczycielom pani Marcie Rosińskiej, Katarzynie Smulskiej, Jolancie Berowskiej, Sylwii Pałasz-Wróbel, pani Agnieszce Madej,  oraz panu Robertowi Korczyńskiemu za gratisowe worki na odpady. Gorące podziękowania kieruję też, do moich koleżanek i kolegów z gimnazjum i podstawówki za przybycie na akcję. DZIĘKUJĘ !!!

                                                                                                         Marta Narożańska


NASZA GALERIA FOTOGRAFII

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Widuchowej
    ul.Barnima III 1
    74-120 Widuchowa
  • Stacjonarny: 91 4167115

    Fax: 91 416 71 36

Galeria zdjęć