• WYPRAWKA DLA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

• Wyprawka dla dziecka- oddział przedszkolny, rok szkolny 2023/2024

• 2 zeszyty 16- kartkowe w 3 linie
            • Zeszyt 16 - kartkowy w kratkę
            • Zeszyt 16 kartkowy w kratkę (zeszyt do kontaktów z rodzicami)
            • 2 Bloki rysunkowe formatu A3
            • 2 Bloki techniczne kolorowe formatu A3
            • 2 bloki techniczne białe A4
            • 2 bloki kolorowe formatu A4
            • 2 kolorowe bibuły
            • Ryza papieru na cały rok
            • Farby plakatowe +  2 pędzle /cienki i gruby
            • Kubek na wodę
            • Plastelina
            • Kredki świecowe
            • 2 Kleje w sztyfcie
            • Nożyczki
            • Przybory wyposażenia piórnika: 2 ołówki, kredki ołówkowe,  gumka, temperówka, linijka.
            • Strój na wf /czarne lub niebieskie spodenki, biała koszulka, obuwie sportowe.
            • Obuwie zmienne po szkole( może być jedno na salę gimnastyczną i do chodzenia po klasie )
            • Chusteczki higieniczne w pudelku
            • Ręczniki papierowe
            • Mydło w płynie

• Podręczniki:
            1. Wychowanie przedszkolne- ,,Kolorowe karty’’ B+
              autorzy: Anna Banaś, Klaudia Cebula, Monika Malecha, Jowita Piotrowska, Wiesława Żaba - Żabińska,wydawnictwo MAC
            2. Język angielski- Bugs Team Starter (karty pracy)- autorzy C. Read, A. Soberon,Parr-Modzrzejewska, wydawnictwo Macmillam,
            3. Religia- Kocham Pana Jezusa (dwie części)- autor: Ks. dr Paweł Płaczek , wydawnictwo Św. Wojciecha-Poznań

Bardzo proszę podpisać wszystkie rzeczy dziecka.

• Uroczyste pożegnanie ósmoklasistów

• 23.06.2022 r. o godz. 11.00 odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów Szkoły Podstawowej w Widuchowej.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością: Zachodniopomorski Kurator Oświaty – pan Jerzy Sołtysiak, Wójt Gminy Widuchowa – pan Paweł Wróbel, Zastępca Wójta – pan Andrzej Stachura, Przewodnicząca Rady Rodziców - pani Izabela Karapulka.

Ostatnie słowa do absolwentów skierowali pan Jerzy Sołtysiak, pani Dyrektor Dorota Bohdankiewicz i pan Wójt Paweł Wróbel, którzy wręczyli prestiżowe w środowisku szkolnym nagrody.

W roku szkolnym 2021/2022 Nagrodę Wójta Gminy Widuchowa otrzymała uczennica klasy 8a Natalia Smulska, Nagrodę Dyrektora Szkoły Podstawowej w Widuchowej otrzymała uczennica klasy 8a Paulina Korba, Nagrodę Rady Pedagogicznej Szkoły Podstawowej w Widuchowej otrzymała uczennica klasy 8a Weronika Luby.

Wszyscy ósmoklasiści otrzymali dyplomy absolwenta szkoły. Uczniom, którzy dzięki swej ciężkiej i systematycznej pracy uzyskali bardzo wysokie wyniki w nauce, wręczono nagrody książkowe i stypendia naukowe, a ich rodzicom – listy gratulacyjne w podzięce za trud wychowania dzieci. Nagrodzono: Natalię Smulską, Weronikę Luby, Paulinę Korbę, Julię Bachłaj, Kaję Woźniak, Klaudię Kaczmarczyk. Za całokształt  sukcesów sportowych nagrodę otrzymała Otylia Stasiowska.

Po części oficjalnej uroczystości, zgromadzeni nauczyciele, rodzice, uczniowie i goście wysłuchali muzycznego “Pożegnania ze szkołą” w wykonaniu uczniów z koła wokalnego, następnie obejrzeli występy artystyczne przygotowane przez uczniów kończących II etap edukacyjny: przedstawienie “Trudna szkoła”, taniec belgijski oraz taniec przygotowany przez absolwentki. Na koniec absolwenci podziękowali za trud nauki i wychowania swoim nauczycielom kwiatami. Uroczystość zwieńczyła 8 lat nauki naszych uczniów w szkole podstawowej. Mamy nadzieję, że wszyscy będą kontynuować edukację z sukcesami w szkołach ponadpodstawowych, za co kciuki trzyma cała społeczność szkolna.

Zapraszamy na  Fanpage szkoły.